Automotive program

Výroba a prodej součástí zapalování a dalších elektronických podsestav automobilů představují jeden z hlavních pilířů výroby Tesla Blatná, a.s.The production and sale of ignition components and other electronic subassemblies of cars are one of the main pillars of Tesla Blatná, a.s.

autožárovka

Autožárovky

Sortiment automobilových žárovek TESLA pro trh s náhradními díly představují halogenové žárovky do hlavních světlometů, HID xenonové výbojky a automobilové žárovky pro světla směrová, koncová, brzdová, obrysová a pro osvětlení interiéru a přístrojů.The TESLA range of automotive lamps for the aftermarket are halogen headlamps, HID xenon lamps and automotive lamps for directional, tail, brake, outline and interior and instrument lighting.

Katalogy : AUTOŽÁROVKY.Catalogues : CAR BULBS.

Automobilové žárovky v provedení 12V jsou nabízeny v širokém sortimentu různých typů, žárovky v provedení 24V v nejběžnějších typech. Všechny žárovky a výbojky jsou homologovány a mají označení E1 nebo E8. Nabídku autožárovek doplňují univerzální servisní krabičky se žárovkami 12V, 24V a pojistkami. Detailní popis uvedeného sortimentu včetně objednacích kódů najdete v PDF katalogu – viz kapitola katalogové listy.Automotive lamps in 12V design are offered in a wide range of different types, lamps in 24V design in the most common types. All lamps are E1 or E8 approved. The offer of car bulbs is complemented by universal service boxes with 12V, 24V lamps and fuses. Detailed description of the assortment including order codes can be found in the PDF catalog - see the chapter data sheets.