Kariéra

Každý je osobnost, každý je důležitý.

Jsme středně velká společnost s 250 zaměstnanci a 60 lety zkušeností v automobilovém a elektronickém průmyslu. Každý rok prodáváme své výrobky milionům koncových zákazníků ve více než 50 zemích světa.


  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody
  • Vysoká míra osobní odpovědnosti
  • Zajímavé úkoly a projekty
  • Plochá řídící hierarchie

O nás 04


Na lidech nám záleží...

S 250 zaměstnanci je pro každodenní práci důležitá jasně strukturovaná organizační struktura a rychlost rozhodování. Základem firmy je ale každý jednotlivý pracovník naší firmy. Aby firma bezchybně fungovala, musí každý správně plnit svou roli.

O zaměstnance se snažíme řádně starat. Naším přáním je, aby se nikdo z nás necítil v práci sám, a věděl, že je kolem něj mnoho těch, kteří mu rádi pomohou. Aby i nový zaměstnanec co nejrychleji nabyl dojmu, že i on je tím, kdo přispěl k dobrým vztahům mezi lidmi, i k dobrému hospodářskému výsledku firmy.

Vedle příležitostí ke kariérnímu růstu poskytujeme široký program, který zaměstnance podporuje a pomáhá rozvíjet jejich schopnosti.

Máme ambiciózní plány do budoucna a neustále hledáme motivované spolupracovníky.


Svět se mění a my se měníme s ním.

Nehledáme právě vás?


Pro specialisty

Úspěch naší společnosti je výsledkem úsilí všech našich zaměstnanců. Abychom mohli dále upevňovat své postavení na trhu, potřebujeme i nadále motivované a kvalifikované zaměstnance s potenciálem. Naše mezinárodní aktivity nabízejí každému řadu zajímavých obchodních i technických úkolů. Základem je schopnost spolupráce v týmu, samostatná systematická práce a vzájemný respekt.


Specialista

Pro studenty

Velmi dobře si uvědomujeme význam kvalitního vzdělání. V TESLE mají studenti možnost proniknout do technické, výrobní či obchodní problematiky v řadě oblastí již během studia. Může se jednat o studenty středních škol, tak i o studenty vysokých škol technického a obchodního zaměření. Spolupracujeme se studenty na jejich diplomových či disertačních pracích a nabízíme jim odpovídající pracovní uplatnění v jakékoli fázi jejich vzdělávání.


Student

Flexibilní úvazky

Nabízíme širokou škálu možností organizace práce, aby si každý mohl najít rovnováhu, kterou hledá. Máme mnoho zaměstnanců, kteří požádali o různé smluvní pružné pracovní doby, a ještě více těch, kteří si z různých důvodů potřebují přizpůsobit pracovní den svým potřebám. Usilujeme o dialog s našimi zaměstnanci a o nalézání řešení. Jen tak se můžeme společně zlepšovat.Pracovník

Volná místa# Pracovní pozice Datum přidání Možný nástup Detail
1 Elektrotechnik - slaboproud 12.1.2023 1.3.2023
2 Obchodní zástupce Automotive 24.1.2023 1.4.2023
3 Obchodní zástupce elektro 24.1.2023 1.4.2023

Nenašli jste mezi volnými pracovními místy uplatnění, které by odpovídalo Vašemu vzdělání, zkušenostem a znalostem? Nevadí. Pošlete nám na sebe kontakt, připojte několik informací o svých pracovních zkušenostech a my se Vám rádi ozveme.


Zadat poptávku